Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek árt a babának a...

Szerintetek árt a babának a sok Cóla? És AZ erős paprika?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem napi 1 pohár még nem árt a csípőset nem tudom ez egy jó kérdés mert ugye már érez a baba ízeket!

32hkm

2011. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
A Cola neked biztos árt, és szerintem a magzatnak se jó, mivel oldja a Ca-ot a csontokból. Terhesség alatt még pótolni is kell, azért kell pl. sok tejet inni, nemhogy kioldani.A paprika kis mennyiségben nem hinném, hogy árt..
2011. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha jól esik, akkor a babucinak is jól esik.Bár lehet az erős paprikából kevesebbet kéne. Én például sem vizet sem teát sem rostost nem tudok inni, mert azonnal kihányom.Csak kólát iszok. Ez van inni meg csak kell. Jó egészséget 15hkm.
2011. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
A Te gyerekednek nem fog ártani. Egyed-igyad nyugodtan.
2011. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
És ha a baba érzi az erőspaprikát az miért baj?
2011. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

sorry, azt hittem , egy gyerek szórakál.. (1. vagyok:)

Na akkor:

a cola árt!!!miért?

1. hízlal, de nagyon, 1 pohár colában van vagy 10 kockacukor

2. a csontokat, fogat gyengíti - ami amúgy is nagy megterhelés alatt van a terhesség alatt!

3. koffeintartalma is nagy - az meg a kicsi alakuló idegrendszerére káros.


tehát nem javasolható, sok meg kimondottan ártalmas!

NE!!!

Az erős paprika szerintem nem árt, mértékkel..

Túl sok és erős fűszer nem jó, mert a kiválasztó rendszer is nagyobb megterhelés alatt van (vese, máj) és fölösleges terheket ró a kismamára.

Egyél minden nap friss gyümölcsöt is, narancs, mandarin, az jó nektek!

2011. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
ugyan...én tökre kívánam a kólát,mekit a terhességem alatt és simán ettem erős paprikát is!Makk egészséges a kisfiam...13hónapos:)Persze nem kell túlzásba vinni,én se minden nap ittam.
2011. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteget voltam rosszul, és csak a kóla segített HT keksszel!!!

Erős paprikáról nem tudok nyilatkozni, mert nem szeretem az erőset, de érdekes, hogy mikor terhes voltam, akkor kívántam a csípőset.Azóta se szeretem, de mikor terhes voltam, akkor zabáltam!!!Mondtam is, hogy már akkor tiszta apja volt a gyerek! :)

2011. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség utolsó szakaszában kívántam a colát, napi 2-3pohárral ittam, végül is az volt a lényeg, hogy szénsavas legyen. Elötte meg csak a rostos üditő kívántam:). Volt csípős időszakom is, pl pepperonis pizza, jó kis anyu leves, persze csipősen, jajj meg a kínai is jó volt az az édes csipős kajcsi (szülés óta ránézni se tudok).
2011. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk sztem mindenki maga dolga, h terhesség ill nem terhesség alatt mit fogyaszt.

Igaz én egyébként sem iszom colát, de úgy gondolom ha a lefolyó tisztítására alkalmas, akkor nem biztos, h nekem is és a babának is jó.

De ez olyan dolog, minthogy én nem cigarettázom és van aki még terhesség alatt is...Szóval mindenki azt csinál, amit akar.A saját felelőssége!

Az erős paprikáról nem hallottam, h ártalmas lenne a babára, ugyanis nem maga a paprika jut el a szervezetébe, hanem az a véren át az abban lévő vitaminok és tápanyagok.

2011. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!