Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a 30 hetes uh-n lehet- e képet csináltatni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
sima uh-ra gondolsz vagy 4d-re?
2009. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 30 hetes uh-vizsgálatra megyek de 4D-s képet szeretnék a barátnőmnek is sima vizsgálaton csinálták meg de ő még csak 12 hetes volt.
2009. máj. 12. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármelyiken lehet, csak a 4D-s sokkal látványosabb, élethűbb, pláne 30 hetesen. Nameg a 4D-ért fizetni kell:-(
2009. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Van már képem rólcsak, de akkor még csak 19 hetes voltam és elég csontoska rajta és sajnos a kispapa a munkálya miatt nem tud velem eljönni és szertné látni ő is.És a 18 hetesen uh-n nem lehetett csináltatni,mert ott volt az orvos.Szóval csak ezért voltam rá kíváncs.Mégegyszer köszi a válszt
2009. máj. 12. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
elvileg 32 hétig csinálnak 4d-t.Nem tudom miért,ezt nekem a doki mondta akkor amikor mi néztük a lányomat.
2009. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!