Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok, a derekamban...

36 hetes vagyok, a derekamban már egyre sűrűbben érzem a húzó érzést. Pár napja naponta többször kell nagy WC-znem, ez jelentheti azt, hogy már közeleg az szülés ideje?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Tudom , nehéz a "várakozás" ; de szerintem az történhetett, hogy a babód most fordult át fejjel lefelé. Ekkor jobban nyomja a hólyagot, többet kell pisilned is. A hátfájás lehet jel, de az is lehet , hogy a súlypont változása okozza.


37 hetes pocis:)

2009. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is igy éreztem a 40.héten...másnap beinditották a szűlést,mert az a bizonyos "húzó érzés" a méhszájtágulás volt..méghozzá 3 ujjnyira:-)szerencsére gyorsan megszületett a Kicsink( röpke 2 óra altt ,érzéstelenítés nélkül,aki már 11 hónapos Nagfiú azóta:-)

Sztem közel vagy a végéhez:-)

A sűrű wczés nekem is igy volt:-)ugy olvastam,ernyednek el az altest izmai,minden készül a tágulásra...

Minden jót!!

2009. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. máj. 11. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!