Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen mennyire gyakori a...

6 hetesen mennyire gyakori a hasfájás?

Figyelt kérdés
Enyhe hasfájást érzek délutánonként, szurkálást! Kicsit izgulok, mert volt már vetélésem, igaz, vérzés nincs.
2009. máj. 11. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem nem volt egyből vérzésem, amikor elhalt az előző babám. De ha nem görcsölsz, szerintem annyira ne izgulj, valószínű csak a szalagok nyúlnak a pocidban.

Orvosnál voltál már?

2009. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia,én is 6 hetes vagyok és nekem is fájdogál a pocim elég gyakran,de nekem is azt mondták hogy csak a szalagok nyúlnak.Ha nem görcsölsz szerintem nincs baj.Ha mész a dokihoz és még akkor is fáj azért kérdezz rá szerintem.
2009. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma töltöm be a 9. hetemet és 6 hetesen nekem is szinte mindennapos volt a hasfájás. Tegnap és ma pedig keményedést érzek. Nekem is volt már vetélésem fél éve, holnap megyek uh-ra, remélem minden rendben.
2009. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első babánkat várjuk,nekem is fájt a hasam, egészen a 9. hétig,de ez nem okozott gondot nálunk.

15hetes pocakos.

2009. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes vagyok,de folyamatosan fáj a hasam azóta, hogy tudom, terhes vagyok.A pihenés sokat segít.
2009. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy gondoljátok menjek táppénzre! Irodai ülőmunkát végzek!
2009. máj. 12. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!