Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Egy hete...

Terhes vagyok? Egy hete szombaton voltam együtt a barátommal, és belémélvezett.5éve szedek gyógyszert, csütörtökön kellett volna megjönnie. Terhes lehetek? Mennyi rá az esélyem?

Figyelt kérdés
Tesztet még nem csináltam, de gondolkodom rajta. Semmiféle tünetem nincs. Vasárnap de. vérezgettem egy kicsit, de semmi több. Sose maradt ki, mindig rendszeres volt a menses-em eddig.
2009. máj. 11. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a gyógyszer hatása is lehet, a menstruáció elmaradása. Nekem nagyon sok problémám volt a fogamzásgátlóval (mensi kimaradás, visszér, hízás), így egy év után abbahagytam a szedését és utána csak óvszerrel védekeztünk évekig. Egészen februárig ;)

12 hetes kismama....:)

2009. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Én bízok a gyógyszerben,de azért a héten csinálok egy tesztet.Még csak fél éve szedem a Belara gyógyszert,előtte Lindynette 20-at szedtem.Azért aggódom ennyire,mert még sose volt kimaradásom:(.
2009. máj. 11. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászom szerint gyakorlatilag lehetetlen teherbeesni gyógyszer szedése esetén (megfelelő szedése esetén), mivel ilyenkor nincs peteérés. Sőt, aki régóta szedi a gyógyszer 1-1 "elfelejtés" esetén is védett marad.

Más probléma lehet.

2009. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyre nyugodtabb vagyok!Neked is köszönöm a választ!Már mindenfélét olvasgatok!Én is úgy tudom,hogy gyógyszer mellett ,,lehetetlen" teherbe esni.:)
2009. máj. 11. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha nem jön meg, és a teszt is negatív lesz, mindenféleképpen menj orvoshoz!
2009. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg,de ma csináltam egy corax tesztet,és negatív lett:)!Valószínű elmegyek dokihoz,de sokaktól hallom mostanába,hogy késik nekik.
2009. máj. 12. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!