Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes korban, majdnem 6...

5 hetes korban, majdnem 6 hetesen mit kell, hogy lássanak az UH-n?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Felesleges a hatodik hét előtt menni.Az első uh-nak a legjobb időpont a 6-8. hét között van.
2009. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Megvastagodott méhnyálkahártyát (terhes méhet), jól körülírható petezsákot benne élő embrióval. /vagy ikerterhesség esetén 2 petezsák vagy embrió /

2009. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Vagy petezsákot,vagy petezsákot szikhólyaggal,vagy petezsákot embrióval+szívhanggal! Ezt elsőre nem lehet megmondani mert a fogantatás időpontja sohasem biztos.Az első uh. után többet tudsz majd,és utánna nyomon lehet követni a fejlődést.
2009. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert az első Uh-ra túl korán mentem, és csak petezsákot látott az orvos. 10 nappal később újra elmentem hozzá, mert barnáztam, meg már egy kicsi vér is volt. Megnézett Uh-n és ismét csak petezsákot látott, ami nagyon kicsit növekedett. 2.5-ről 3.6mm nagyságúra. Most várunk még 10 napot, és lehet, hogy elveszik, mert nem fejlődik. Szerettem volna tudni, hogy másnál mit láttak ilyen idős korban. Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 11. 08:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Petezsák, szívhang még nincs ilyenkor.
2009. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia!


Már írtam :). Azért ne add fel a reményt!!!! ilyen "koraterhességnél" ezek mm-nyi növekedések is növekedések! Ha köv. uh-n lesz embrió , akkor az már reménykeltő! Nem bizti, hogy szívhangot is tudnak akkor mutatni, ez nagyon változó, ált. a 7-8. héten pulzál először ritmikusan a kis szíve.Remélem , minden oké lesz!

2009. máj. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7-8 hetesen ajánlatos elmenni először,addig csak feleslegesen idegeskedsz.Saját tapasztalatból mondom!Én is elmentem 5-6 hét között és csak 18mm-es petezsák volt szikhólyaggal. 1 hét múlva kontrollon meg már egy 9mm élő embrió volt.
2009. máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. máj. 11. 09:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Első babánál 4hét3naposan mentem, akkor egy pici folt volt, amire a doki azt mondta, ha terhes akkor az az. Egy petezsáknak imponáló képlet volt.(megijedtem, hogy terhes vagyok, és nem tudtam, hogy ennyi idősen mi látszik még)

Hat hetesen már egy vibráló valami is volt abban a pöttyben, hét-nyolc hetesen egy másfél rizsszemnyi valami pulzált benne. (ezt hüvelyi uhval látta a doki)

2009. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 5 hetesen fél cm-es volt a baám,pulzálással.
2009. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!