Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire fontos, hogy a...

Mennyire fontos, hogy a második vérvétel a 18-20. héten történjen?

Figyelt kérdés
Védőnőnél a 18. héten voltam, és ő szokta adni a beutalót a vérvételre. Akkor azt mondta, hogy még korai lenne, majd menjek vissza 4 hét múlva, és akkor ad beutalót. Az orvosomhoz viszont már a jövő héten kell mennem, aki kiváncsi lenne a laboreredményeimre is. Most mit tegyek? 20 hetes kismami
2008. márc. 21. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Szia,

1: Ez érdekes, mert az első vérvétel ugye a vércsoport beazonosításról szól.

2: AFP, ez nagyon fontos, hogy a betöltött 16. héten legyen, de ne töltsd be a 17-et.

3: 24.héten történik és vércukorterheléses vizsgálanak hívják.

Neked melyik volt?Hogyha az afp-t hagytátok ki az nagyon nagy baj, viszont a vércukorra tényleg tudsz még várni.

Üdv 19 hetes kismami

2008. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Pontosan így van! Ha a 16 hetes afp-t hagyták ki a az nagyon nagy baj! Rendelleneségeket szüri ki ez a vizsgálat. Szerintem minél hamarabb menj el dokihoz! Ne a védőnőhöz mert nem igazán van tisztábn a dolgokal. Meséltek alapján.

24 hetes kismama

2008. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is napra pontosan a 16. héten kellett menni az afp miatt. Ez az egyik legfontosabb vizsgálat. A következő nálunk 22-24 hetesen van,majd a 28-30. hét körül.
2008. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Én emlékeztem rosszul, tényleg ez lesz a 3. vérvétel. Az afp jó lett, a vércsoportmeghatározást feljetettem el, annyira régen volt már :-D
2008. márc. 22. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!