Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetes kismama vagyok és az...

30hetes kismama vagyok és az utobbi időben néha-néha fáj a hasam alja. Ja és mások szerint nagyon leereszkedett a hasam remélem ez nem azt jelenti hogy hamarosan szülök?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen mutasd meg magad az orvosodnak. Ha ő mindent rendben talál, akkor vehetsz olyan kismama bugyit, ami segít tartani a pocakodat. (Kismama boltok, ill. gyógyászati segédeszköz üzletek).
2009. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem is elég korán "lement" a hasim , de nem fájt hozzá semmim.Nődokidat kérdezd meg, illetve nézesd meg alaposan uh-n!


37 hetes pocis

2009. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 30 hetes vagyok,én magamnak látom ugy hogy olyan lennt van...reméljük nem lesz semmi gondunk. :)
2009. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!