Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen adagokban, és hogyan...

Milyen adagokban, és hogyan kell alkalmazni a málnalevélteát?

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni? Mennyibe kerül? Naponta hányszor kell? Nagyon rossz íze van? Lehet ízesíteni?? Ha korábban klezdem el.. mondjuk 32 hét ez meghozhatja hamarabb a babát? Árthatok vele?
2008. márc. 21. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a szülésznő,hogy a 35. héttől alkalmazzam,naponta 1 litert igyak.1 literhez 4 evőkanállal keverjek.Még nem próbáltam,nem tudom milyen íze lehet.Hogy hol lehet kapni?Talán gyógynövényboltban.Remélem tudtam segíteni.Boldog babavárást!
2008. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugy tudom napi egy csészével lehet inni NEM többet! Egy csészébe egy evőkanálnyi kell és forrázni kell mint a másik fajta teákat ugy kell elkészíteni. Az hogy hányadik héttől??? Mondanak 32, 34, 35, 36, 37 hetet, most döntsd el! Én a 34-36 hét körül fogom elkezdeni inni mert nem akarom h esetleg sokkal korábban érkezzen a kicsi vagy kinyíljak mert ugye ennek a teának méhszájpuhítóhatása van!

2008. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!