Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van megduzzadva a...

Mitől van megduzzadva a hüvelybemenetem?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja érzem h mikor megtörlöm magam wc papírral, olyan kellemetlen. Nem csíp, nincs folyásom, nem viszket, nincs szaga. Viszont megpillantottam, párom is megnézte, szerinte is meg van picit duzzadva, szerintem is. Fura...mi lehet ez? Szerdára van időpontom a nődokimhoz. Ugye nem lesz baj?
2009. máj. 10. 17:23
 1/7 A kérdező kommentje:
23hetes vagyok
2009. máj. 10. 17:26
 2/7 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek! Nagyon nyomaszt ez a dolog! Mocorog a pici, úgy érzem vele minden oké, de félek...mitől lehet ez? Talán a wc papírtól? Most vettem újat. Illatos...barackos. De csak a hüvelybemenetem. Olyan mint szex után...de nem is voltunk együtt párommal kb 1 hete.:( SEGÍTSETEK a tanácsaitokkal!
2009. máj. 10. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj,a vérbőség miatt van:) nekem is ugyanez volt.Nem kóros,nyugi,ne félj ám!Semmi baj!
2009. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez már a második terhességem. Elsőnél nem tapasztaltam ilyet. Mégis meddig tart? És a dokinak ha megemlítem, mit fog mondnai? Ad rá valamit, vagy mire számítsak?

Köszönöm a választ kedves válaszoló!

2009. máj. 10. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre nem tud semmit adni,ez természetes jelenség.Végig megmarad,de szülés után visszaáll a régi állapotra.De persze említsd a dokidnak a dolgot,és tényleg ne izgulj!
2009. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És neked is fájt? Vagyis..nemfáj, csak érzem...kellemetlen. Pl. szexelni nem is merünk.

2009. máj. 10. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt kb 23 hetesen de elmúlt pár nap múlva magától!!
2009. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!