Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap egy nagyon rázós,...

Tegnap egy nagyon rázós, zötykölődős utszakaszon mentünk, szinte "pattogtunk" a kocsiba. Lesz valami baja emiatt a babámnak?

Figyelt kérdés
Semmi kellemetlen tünetem nincs azóta, csak hát elég rázós volt az út.A baba is esetleg úgy "pattogott" a hasamban, vagy Ő a magzatvíz miatt védve volt, és nem érzékelte olyan erősen mint én?
2009. máj. 10. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az anyai szervezet nagyon ügyesen van összerakva. A magzatburok nagyon vigyáz a babára.

Én a 11 hétben vagyok. tegnap mentünk 700 km, majd meg haltam de a baba biztos jól van.

Ne aggódj!

2009. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem írni hogy 17 hetes vagyok.

Köszi választ!

2009. máj. 10. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Semmi gond nem lesz. A babát sok dolog védi (pl. izmok, magzatvíz). Én úgy képzelem el, hogy neki olyan , mintha egy fullspéci limóban lenne , természetesen extra lengéscsillapítokkal! :DD


37 hetes kismami

2009. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez aranyos volt, így egy kicsit beleképzelve.
2009. máj. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!