Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lefolyású egy vetélés?

Milyen lefolyású egy vetélés?

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Egy vetélésnek különböző fázisai vannak.Először is elkezdessz barnázni,aztán vérezgetni,aztán mégjobban vérzel,aztán már darabok is jönnek,közben görcsölsz és nagyon rosszul vagy!Ha szerencséd van távozik minden spontán,ha nem,akkor kórház és műtéti befejezés altatásban!Ennyi nagyon röviden.Sajnos volt benne részem.
2009. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit mások a tapasztalataim, mint a legelső válaszolónak.

Én decemberben veszítettem el a babám. Nekem nem volt semmi előjele, se görcs, se barnázás, se semmi. A 7. héten mentem uh-ra és a doki mondta, hogy már nincs meg a babám, felszívódott. Még aznap este elkezdtem vérezni, mint amikor menstruálok, csak jóval erősebb volt a vérzés és persze távozott mindaz, aminek ki kellett jönnie. De nálam egyből vér jött, nem volt barnázgatás és a lelki fájdalmon kívül mást nem éreztem...

Amúgy miért kérdezed? Úgy érzed, hogy elveszíted a babát? Remélem minden rendben nálad...

2009. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tavaly szeptemberben volt sajnos vetélésem,de nálam semmilyen előjel nem volt,nagyon is jól éreztem magam. Mentem a 11 hetes uh-ra és a doki közölte hogy sajnos nincs szivhang a baba kb 2-3 hete nem él. 5 nap mulva volt a műtétem,és még azokban a napokban sem jelentkezett egy csepp vér,sem sem görcs,egyszerűen semmi. Műtéttel vették el a babát. Azóta ujra babás vagyok 24 hetes és hála égnek minden rendben,remélem igy is marad. Remélem nálad nem valami gond van.....
2009. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem már volt három vetélésem és egyiket sem vettem észre csak mikor mentem a dokihoz uh-ra akkor mondta hgoy már nem él a babuci, de szerencsére most már 25 hetes kismama vagyok
2009. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálam barnázás volt a 6. héten, kaptam Utrogestant, és minden ok lett, 2 hét múlva a kontroll UH-on üres volt a petezsák, a vérvétel alapján is visszaesett a hcg-m.

Előjegyeztek 6 nap múlva műtétre, de előtte 1 nappal déltől este 10-ig görcsöltem, egyre fájdalmasabban, és 10 óra "vajúdás" után indult meg a vérzés, és darabokban távozott... Olyan erős volt a vérzés, hogy átázott minden ruhám, folyott rajtam végig... úgyhogy elmenütnk az ambullanciára, és műtéttel fejezték be, bár sok dolguk addigra már nem volt...

2009. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én a 18 hetes uhán tudtam meg hogy már nem él a baba, kb. két hete.Rögtön vizsgálatok, ekg, sbt...persze mindez gondolhatod milyen lelkiállapotban.Befeküdtem a kórházba és tágítót tettek fel egy estére, majd másnap hajnalban szülőszoba, és délután fél egyre "megszültem".Elaltattak, és kitisztították a méhem.És abból hogy baj van a babával és semmít sem vettem észre, sem vérzés, sem fájás, semmi, csak a hidegzuhany az uhán.De ez már lassan két éve és most megint babés vagyok egy kisfiúval, és eddig minden ok. 24 hetes vagyok.De miért vagy kíváncsi ilyen rémtörténetekre?
2009. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hat hetes, ott én barnáztam, egy hét kórház, gyógyszerek, kicsit néha görcsöltem, de a baba sajnos nem maradt meg, altatásban elvették.
2009. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nos a helyzet az,hogy 8 hetes terhes lettem volna most és két nappal ezelőtt barnázgatni kezdtem és elmentem a dokihoz mert van már egy 17 hónapos kisfiam akinek nagyon szeretnénk kistesót, és örültünk is neki,hogy összejött, vele nem volt ilyen. Az orvos felírt magnerot-ot meg rutascorbint de sajnos rá egy napra már véreztem rendesen de egy nap alatt elmúlt,görcsök egyáltalán nem voltak. Holnap megyek ellenőrző uh-ra de valószínű elhalt a baba,sajnos.
2009. máj. 11. 12:46
 9/12 anonim válasza:
100%

Úgy tudom (tapasztalatból is), hogy a 4., 8. és 12. héten lehet menstruáció is, mert a szervezet még emlékszik a ciklusra.

Remélem, neked is csak ennyi volt és megmaradt a baba.

2009. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugye megvan még a baba?Most nagyon szoritok neked,mert én is voltam igy,ahogy te,de szerencsénk volt és most már 3 éves a fiam!

Jó egészséget!

2009. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!