Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan erőtlenül és alig-alig...

Olyan erőtlenül és alig-alig mozgott ma a babám. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
26hetes vagyok,eddig nagyon aktív volt a pici....
2009. máj. 10. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ahogy nő a baba,úgy kisebbedik bent a hely!Lesznek nagyon mozgalmas napok és lesznek kevésbé mozgalmasak.A lényeg,hogy mindig jelezze a mozgását valahogy!

Sok boldogságot!

2009. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. máj. 10. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Én már napok óta ezen idegeskedek,h nem érzem olyan erősen a mozgását,mint eddig! Mindenki nyugtatgat,h a lényeg az,h mindennap érezzem valahogy!

Ugyhogy biztosan nincs semmi baj!

Boldog babavárást!

27hetes kismama!

2009. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megviseli a babákat a pocakban az időjárás,meg a telihold is.Az én pindurkám se mocorog nagyon már 3 napja.Gondolj bele,ha te nehezen viseled a meleget,akkor egy ilyen kis pindurka lény a pocakodban hogy érezheti magát?

Nyugodj meg!

Üdv:egy 37 hetes pocakos

2009. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia 27 hetes kismama!

Köszönöm szépen a nyugtatást.Boldog babavárást kívánok neked!

2009. máj. 10. 11:49
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia 37hetes pocis!

Köszönöm!

Könnyű szülést kívánok neked!!!

2009. máj. 10. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell aggódnod (bár, lehet, hogy bagoly mondja...)

Én most vagyok 29 hetes. Némely napokon én is úgy érzem, hogy nem olyan aktív a kis bébink. AZtán amikor végre rúg néhány jó nagyot, akkor nagyon megnyugszom.

SZerintem nem szabad aggódnunk. Nekem is azt mondták, hogy az a lényeg, hogy minden nap érezzem legalább egy kicsit.

Amikor én meg akarok nyugodni, akkor a férjem kezét a pocakomra teszem, mert úgy gondolom, hogy ha ő is érzi - még ha kicsit is rúgna a bébink - mégis azért úgy már biztosabb a dolog, hiszen akkor már nem szubjektív érzésem csak, hogy éreztem valamit.

Na ez kicsit filozofikusra sikerült. Csak szerettelek volna megnyugtatni.


:)

2009. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

26 hetes vagyok és a mi babónk is nagyon lelassult az elmúlt 3 napban.Picit én is aggódom emiatt,de azért ha nem is olyan erősen és aktívan,de bejelentkezik Ő porontysága.Most még az éjszakákat is teljes nyugalomban végig alusszuk.Szerintem ne aggódj,biztos úgy van ahogy a többiek írták,a meleg miatt nyugisabb a baba.

Boldog babavárást!

2009. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Most már nem izgulok (annyira).

Mindenkinek Boldog Babavárást és sok mocorgást kívánok!

2009. máj. 10. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!