Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomásos kismamák,...

Magas vérnyomásos kismamák, hogy alakul most vérnyomásotok, hogy bejött ez a meleg?

Figyelt kérdés

Nekem meglepően alacsony lett(magamhoz képest).

140-150/90 szokott lenni gyógyszerrel,az elmúlt egy hétben lement 110-120/70-re.A pulzusom is 100-110 helyett 80-90 lett.Tudom ennek örülnöm kell,csak furcsa.

Tapasztalt valaki hasonlót?


2009. máj. 9. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy picit magasabb magamhoz képest.Volt hogy 124/84, pedig itthon általában 100/60 szokott lenni.Most reggel 100/70 volt, a pulzusom meg 92.Amúgy úgy tudom hogy a melegben alacsonyabb a vérnyomás.Hány hetes vagy?És nem érzed magad rosszul ha magas a vérnyomásod?23 hetes vok.
2009. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

25+3 hetes vagyok.Nem érzem magam rosszul ha 130-140 a vérnyomásom nekem ez a normális.Inkább most vagyok kicsit kótyagos,hogy alacsonyabb lett.Én is úgy tudom,hogy melegben alacsonyabb lesz az ember vérnyomása,csak kíváncsi voltam másnak is lement e ennyire!

Köszönöm a válaszod!Kellemes babavárást!

2009. máj. 10. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!