Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? 10hetes kismama...

Baj lehet? 10hetes kismama vagyok, ma reggel elkezdtem barnázni, sajnos csak szerdán tudok orvoshoz menni, mert akkor rendel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhes vagyok,már nem dolgozom,most elkaptam valami torokgyuszit is ,remélem nem lesz gond,még a sexet is mellőzzük a 12 hétig ,mert nagyon félünk nehogy elmenjen a baba!Van aki hasonló helyzetben van?írjatok!
2009. máj. 8. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még ma menj be az ügyeletre, és ott megvizsgálnak, valszínű bent is tartanak.Lehet hogy nincs baj, de ha van, akkor adjatok magatoknak egy esélyt, a szerda még soká van.Ne ilyedj meg, inkább menj be, hidd el az lesz a legjobb.Tapasztalat.De fő hogy mihamarabb orvosi segítséget kapj, és gyógyszereket.Sok szerencsét!!Ne halogasd jó!
2009. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd meg a szerdát,hanem menj ügyeletre vagy kórházba.Nehogy valami baj legyen!
2009. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is ügyelet.

Bár barnázás nálam is volt, de én nem voltam veszélyeztetett.

Mindenképp orvos, ne várj szerdáig.....

2009. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felhívom az orvost és megbeszélem vele,komárom esztergom megyében lakunk és Pestre kell felmennem,de lehet Szőnybe bemegyünk,köszi a válaszokat reménykedem ,hogy nem lesz baj!
2009. máj. 8. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem a legközelebbi ügyeletre menj, kórházba, ahol van ügyelet. Ha a dokid nem ér rá, nem muszáj hozzá menned, főleg ha Pestre kellene. Csak nézesd meg Magad mihamarabb.....
2009. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj,én is jártam így.Azonnal mentem az ügyeletre,mert aggódtam.Te is menj,ne várj semmit.Az orvos meg fog nyugtatni.Én kaptam rá Utrogestan h.kúpot.Én is veszélyeztetett terhes vagyok,most 14 hetes.Sok szerencsét.
2009. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem már van utrogestanom ,már az elejétől kell napi egyet

felhelyeznem,hazajön a párom és bemegyünk a kórházba,mert ott van ultrahang!Sajnos már ismerős vagyok ott ,mindig van valami:(!

2009. máj. 8. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi történt?

Minden rendben már?

2009. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben,sok pihenést tanácsolt az orvosom azóta semmi probléma !!!
2009. jún. 4. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!