Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mit jelent? A magzatvíz az...

Ez mit jelent? A magzatvíz az átlagosnál több! Az orvosom nem mondott rá semmit, amikor rákérdeztem. A babának lehet baja?

Figyelt kérdés
18 hetes kismami vagyok!
2009. máj. 8. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nagy a baj biztos mondta volna, hogy mi a teendő vagy hogy mi okozza!
2009. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj, sajnos elég felületes az ultrahang vizsgálat. Nekem 8 hónapra született a kisfiam, mert felidegesítettem magam azon, hogy azt mondta az ultrahangos doki, hogy kisebb a baba, mint előtte egy hónappal... aztán magamnak kellett ctg-t csinálni, nem találtam a szívhangot, tiszta ideg lettem, másnap hajnalban megszültem és szép baba lett, 3350 gr. Szóval nyugi, ha van valami gond, úgyis mondják, ne kombinálj, vagy ha aggódó típus vagy, mindent kérdezz meg a dokitól.
2009. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Az átlagosnál több magzatvíz nem hiszem, hogy nagy probléma.Utána van még egy fokozat az "átlagosnál jóval több" , ott szoktak már bajok lenni... Szerintem a babád kicsit "gyorsabban" nyeli + többet is a magzatvízből és gyorsabban üríti is. Ha valami gond lenne , szólnia kellett volna a dokinak, mert a szerveket már látják ilyenkor! De legközelebb konkrétan kérdezz rá, ő tud megnyugtató választ mondani neked!

2009. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A magzatvíz megítélése nagyon szubiektív, nincs egy skála, hogy mi számít többnek és mi nem. Megítélés kérdése. Amúgy is gyorsan változhat a mennyisége, hiszen mindíg termelődik valamennyi és mindíg szívódik is fel valamennyi. Egyébként magas cukrot jelezhet, de azt úgyis ellenőrzik vérvételnél és diétával kezelhető.

Tényleg kérdezz rá az orvosodnál, szerintem csak Ő tud teljesen megnyugtatni.

2009. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!


Nekem is azt mondták 4D-s UH-n hogy átlagosnál kicsit több a magzatvíz, ami számomra abban nyílvánul meg, hogy nagyobb a pocim mit a velem egyidős kismamáknak. Nekem sem mondták, hogy ez bármi rosszat jelentene. Azért, hogy megnyugodj kérdezz rá a dokidnál.

21+5 KM

2009. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!