Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vett valaki Kunert VIP babakoc...

Vett valaki Kunert VIP babakocsit? Jó?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik. Tudnék választani ha lányom lesz ha fiam. Csak nem tudom élőben is olyan jó-e, mint a neten. Meg nincs kép a hordozóról meg arról, mikor a hordozó a kocsiba van rögzítve.

27 hetes kismami


2009. máj. 8. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Nekem is nagyon tetszik ez a kocsi.Rendeltem is csak sajnos még nem érkezett meg :-( Itt találsz néhány véleményt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Szerintem ha írsz emailt lehet tudnak küldeni képet a hordozóról. Egy próbát megér.

Boldog babavárást kívánok.

26 hetes

2009. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is most szeretnék venni,a vaterán van fenn egy szerintem megbízható férfi(tikotiko2)!Tőle bármit megkérdezhetsz mert nagyon segítőkész.2 nap a posta,35e. a babakocsi,szerintem megéri!

Remélem segítettem.

2009. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Mi Kunert VIP babakocsit vettünk! Sokat nézegettünk de erre esett a választás az ÁR/ÉRTÉK arány miatt. Szuper, nagyon masszív és jól is néz ki. Nem bántuk meg! A [link] oldalon vettük. Nagyon meg vagyunk vele elégedve! Ami még fontos Ingyen kiszállították!

Más dolgaik is vannak, jó áron, érdemes megnézni.

2009. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Én a tesz-vesz en láttam jó árban!

Üdv.

2009. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én a teszveszen vettem egy ilyet épp tegnapelőtt. Meglepődtem, hogy még jobb, mint amire számítottam.

2009. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!