Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt héten voltam afp-n. az...

Múlt héten voltam afp-n. az erdmény 13.1. A védőnőm azt javasolta menjek vissza uh-ra. Miért?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudná pontosan megmondani...
2008. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl magas vagy túl alacsony... Az orvosod nem mondott semmit? Megnéztem az enyémet, de nem tudok neked segíteni, mert nincs a papíromon min. érték, se max. megjelölve. Csak azt tudom hogy az enyém jó lett. Beszélj az orvosoddal. Sok sikert!
2008. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 0.8-tól,2.5-ig jó.Ha nincs e között akkor szokott vmi rendellenességre utalni.Ilyenkor szoktak uh-ra küldeni
2008. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi 13.1 ???? Milyen érték?
2008. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez az érték nagyon alacsony. De ne ijedj meg, mert ez az esetek messze túlnyomó többségében az égvilágon semmi bajt nem takar. ezt komolyan mondom. Én több genetikustól hallottam, az afp maximum akkor ad okot az aggodalomra, ha magas, az alacsony annyira nem jelent semmit, hogy önmagában nem is foglalkoznak vele. Kb. a terhesek felének rossz az afp-je, de akkor most keveset mondtam.
2008. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez gondolom nem a MOM, csak a sima afp érték, és a MOM-od mennyi lett?Így kicsit alacsony,de a MOM az érdekes,és az is fontos hány éves vagy(dokiknak).Meg hogy pontosan hány hetes lehettél.
2008. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!