Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti UH a 11. héten? Vagy...

12. heti UH a 11. héten? Vagy valamit benézett a dokim?

Figyelt kérdés
Most nov 7.-én lettem 8 hetes babás, tegnap voltam második alkalommal a dokinál. Ő is megerősítette, hogy a méretek alapján a baba 8 hetes, és kérjek időpontot 12. heti UH-ra november 30.-a körülre. De akárhogy számolom, az még csak a 11. hét eleje-közepe...A 12. heti UH-hoz nem kellene betöltött 12. hétnek lennie?
2011. nov. 9. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem 11 hetesen visszarendeltek egy héttel később. Tök jó volt 2szer 2 órát várakozni a genetikán.
2011. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha kombinált tesztet is szeretnél csináltatni (valaki írta), az UH + vérvétel. Ennek ideális időpontja 12 + 6 napos korban van, de 13 + 6 napos korig lehet csináltatni. Ezt az Istenhegyi úton mondták.
2011. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért csinálják egy napon a 12.heti genetikai ultrahangot a vérvételekkel ,hogy ne keljen 2szer bemenned,reggel 8:00-kor levették a vért (nálunk)meg a vizeletet, aztán 10:00-tól ultrahang, én délután 13:00-ig ott voltam .

38hkm

2011. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igy van, akkor fontos vervetelre egybol uh utan menni (mindenkeppen aznap), mert a kombinalt tesztet igy tudjak megcsinalni. Ott nagyon fontos, hogy az uh meres es a verteszt eredmenye szinte ugyanarrol a naprol adjon kepet.

De nekem a kombinalt teszthez is 11-14 het kozotti idotartamot mondtak jonak, a masodik gyerekkel peldaul 13 hetesen es 5 naposan csinaltak, a tarkoredo is tokeletes lett es a kombinalt teszt is.

2011. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvosommal, azt mondta, hogy a december 13 még belefér, de ha nagyon-nagyon izgulok akkor menjek el az Istenhegyi klinikára, és ott is megcsinálják.
2011. nov. 11. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!