Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hallani a szívhangot...

Lehet hallani a szívhangot hasi uh-n is? Vagy csak hüvelyin?

Figyelt kérdés
9 hetes 5 napos terhes vagyok, és jövő héten kedden kell visszamennem a dokihoz. Hasi uh-t csinált 6 hetesen is,akkor voltam először, és csak a petezsákot látta, ami 16 mm átmérőjű volt. Most már fogom hallani a szívhangot? Bocsi a hülye kérdésért, de tényleg nem tudom. Első babánk, és nemigazán van tapasztalatom.
2008. márc. 19. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallani nem csak látni fogod,ahogy mozog ,ver a szíve.Legalábbis nálunk mindegyik géoe olyan a dokinak,én 21 hetes vagyok,de még nem hallottam,csak láttam.
2008. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gépe,bocs
2008. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sohasem csináltak hüvelyi uh-t, csak hasit. Ez tényleg gépfüggő lehet, mert nekem így is meg tudta mutatni a kicsi szívhangját a doki már a legelső uh-n! Boldog babavárást!
2008. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a 6hetesen hallottam a szívhangot :D

gépfüggő

boldog babavárást

2008. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok.hasi u.h. volt
2008. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Én először a 12. heti nyaki redőn hallottam előtte csak láttam, hogy dobod a pici szivecskéje folt alakban.Sajnos nem nagyon engedhetik meg a rendelők maguknak, hogy minden gép fel legyen szerelve olyan kütyüvel amitől hallani is lehetne.De a genetikain mindenképpen szerintem...

2008. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer hallotam uh-on a szívhangját a 8. héten, azóta uh-on nem hallottam, pedig ugyan oda járok. Ez hasi uh volt. Most a védőnő és a doi szokta meghallgatni azzal a készülékkel, nem tudom mi a neve.

22 hetes kismami

2008. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!