Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok most....

22 hetes terhes vagyok most. Ha az orvos nem küldött még el 3d ultrahangra, akkor ez azt jelenti, hogy nem kötelezö vizsgálat?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 3D-4D Uh nem kötelező, főleg mert fizetni is kell érte.
2008. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azért nem küldött el mert ez nem kötelező! Ha te akarsz elmész ha nem akarsz akkor nem! De szerintem érdemes mert ott sokkal jobban észre veszik ha van valami baja a picinek. Meg jó dolog kérni róla a dvd-t és akkor a család többi tagja is megnézheti! Én 24 hetesen voltam! Üdv. Egy 35 hetes kismami
2008. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A 3-4D-s vizygálat 12.000Ft ba kerül általában.Vannak szerencsések mint én is, hogy a kórházban a genetikain mindig átvált 4d-re és így láthatm a kis csöppséget.Amúgy már voltam önállóan is, érdemes mert 20 perces dvd-t kapsz a kicsiről, soha vissza nem térő alkalom ez :OD

2008. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval: szerintem is érdemes elmenni, bár tény és való, hogy egy kissé drága. Viszont Te magad is meggyőződhetsz róla a saját szemeddel, hogy mindene megvan: kezei, lábai, az ujjacskái, és ha szerencséd van, még a vonásait és a mosolyát is láthatod! Szerintem nagyon megnyugtató, hogy látod, minden rendben a babánál, és tényleg soha vissza nem térő alkalom! 26 hetes kismama
2008. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!