Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten hüvelytablettától...

Canesten hüvelytablettától beszűkülhet a hüvely?

Figyelt kérdés

15 hetes kismama vagyok és eddig minden rendben volt ettől viszont most nagyon meg vagyok rémülve.:(

Van egy kis gombám és az első tabletta gond nélkül felment, de tegnap este a második már alig. A hüvelyem olyan lett mint szűzlány koromban, teljesen be van szükülve, még az újjam is alig fér be.


2008. márc. 19. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 10 hétben vagyok, és ugyanez a szitu. Olyan szűk vagyok, hogy nagyon. Nem tudom mitől lehet, de szerintem biztos nincs baj, nekem legalábbis nincs semmilyen panaszom. Szerintem ez természetes, bár én mintha még kicsit szárazabb is lennék, mert együtt akartam lenni a párommal, de abbahagytuk, mert szólt hogy valami nem stimm, és rendesen fájt neki, ahogy be akart hatolni. És nekem sem volt jó. Kérdezd meg a dokit, hátha ő tud valamit mondani.

2008. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tabitól nem szűkülhet be,lehet maga a gyulladás miatt van olyan,hogy a szervezeted úgy védekezik,mikor helyeznéd fel szűkebbnek érzed,meg hát gondolom szárazabb is vagy,és ez okozhatja.Próbálj meg a testhelyzeten változtatni felhelyezés közben.Pl ha állva csinálod,az egyik lábad kicsit emeld fel,térdben hajlítsd be,vagy ha fekve,akkor a lábaidat térdben húzd fel.
2008. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen nekem is száraz kissé és mondom olyan mint kislánykoromban kb. Elég gáz mert így alig birom felrakni a tablettát. Köszi, hogy válaszoltál! A babáink azért biztos jól vannak!Majd ősszel leszünk még jó tágak is:))!Jó babavárást!
2008. márc. 19. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!