Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húzom ki szerintetek?

Meddig húzom ki szerintetek?

Figyelt kérdés
Nemsoká 30hetes vagyok, a 27.hét óta 2100-as a méhszájam. Egy ideje sokat fájdogál a hasam, kicsit a menzesz görcshöz tudnám hasonlitani, és naponta többször is keményedik a hasam. Az alhasamnál egészen lent, középtájt nyilalgatásokat is érzek. Szedek magnéziumot és próbálok pihenni amennyit tudok, de kicsit félek. Dokihoz 2hét múlva kell mennem. Ilyen értékkel és ilyen tünetekkel ugye nem fogok hamarabb szülni mint kellene? Voltak valakinek ehhez hasonló tünetei ennyi idősen? Ha igen, mikor szültetek?
2011. nov. 5. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A 20. hét óta 2100 a méhszájam, naponta 15 keményedésem min. van.

Derekam leszakad és még mindig egyben...

37 hetes km

2011. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

25 hetes korom óta keményedtem!31 hetesen beindult azsülés fájásokkal, és elment NYákdugóm, teljesen elvékonyodott a méhnyak, és kiyníltam 2 ujjnyira!Vissza tudták tartani infúzióval,1 hétig bent tartottak, és azt mondták, ha a 35. hétig kihúzzuk, akkor legyek büszke magunkra...


35.hétig fel sem keltem, cska WC-re és zuhizni :(

Utána viszonmt mindent csináltam, még egy nagytakarítást is, meg vásárlás, vezettem, barátnőztem, utazgattam a férjemmel(na nem messzire) szóval mindent!

39+4-re született a lányunk!Pedig a 31. héttől 1222 volt az értékem!


23 hós kislány és 13 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!