Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most jöttem a dokitól és...

Most jöttem a dokitól és megállapították, hogy már nem él a babám! Ez iszonyú érzés, 11 hetes lettem volna. Holnap reggel lesz műszeres befejezés, mit csinálnak velem? Soha nem éreztem még ilyen lelki fájdalmat.

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Szörnyű érzés lehet. Valószínűleg olyam, mint az abortusz, egyszerűen "kikaparják" belőled a halott babát. Bocsi, hogy így fejezem ki magam, de ez a legtalálóbb szó rá :(
2008. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami veled történt. Tudom mit érzel már nekem is volt sajnos elhalt terhességem. Mivel én még nem szültem ezért este kellett befeküdnöm és feltettek egy tágitot és másnap altatásban megcsinálták a mütétet. Fizikálisan hamar fel lehet épülni, érzelmileg nagyon nehéz feldolgozni az eseményeket. Mielőbbi gyógyulást kivánok!!!
2008. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nagyon sajnálom. Nekem tavaly júniusban 10 hetesen halt el a babám, és szintén műszeres befejezés volt. Ahogy az előttem szóló írta első nap felhelyezik a tágítót, másnap altatásban megcsinálják. A tágító felhelyezése kb 10 percig tart. és nekem fájdalmas volt, meg én végig bőgtem az egészet. Éjszaka borzasztóan görcsöltem, ahogy hatott a tágító, a másnapi műtét kb 15 perc volt és azután már nem volt semmi fájdalmam. Én kb 4 napig vérezgettem enyhén.

Nagyon nehéz volt feldolgozni, de fel a fejjel. én ma már 23 hetes boldog kismami vagyok. Kitartást kívánok neked, és sok szerencsét a következő babához.

2008. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nagyon sajnálom én is, és lelkileg ill testileg is jobbulást kívánok. Tavaj június 13-án 9 hetes magzatomat vették el elhalás miatt. Reggel 8-ra bementem a korházba ahol 2 ultrahanggal és két különböző doki vizsgálatával bizonyosodtak meg a diagnozisról. 10-körül felrakták a tágítót és délután 2-kor megvolt a műtét.Augusztusban ismét terhes lettem (nem tervezetten)Jelenleg 35 hetes kismama vagyok és teljesen egészséges a terhességem illetve a babám.Tudom, hogy ez nem vigasztal, de nekem azt mondta a doki, hogy jobb egy elhalt terhesség mint egy nagyon beteg baba.
2008. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb veled egyidős lehetek én is most, próbálok együttérezni, nagyon sajnálom!

Kitartás, a műtét simán fog menni...

Vigasztaljon a tudat hogy biztosan lehet még egészséges babád!

2008. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!