Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetesen c:2000-el mit lehet...

31hetesen c:2000-el mit lehet tenni? Mennyit vagytok ágyban és mennyit mozogtok? Hogy telik egy napotok? Nálam a baba feje is elég lent van, méhszájvizsgálatnál érezte az orvos.

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!!

én 25 hetesen voltam 2100-al. 40.hétre szültem, teljesen normálisan, minden rendben volt!! pihenj sokat, de ez mellett minden ment a normális kerékvágásban, csak kicsit lassabb üzemmódra kapcsoltam!! :) és sajnos nálunk nem lehetett szex, na de kibírtuk!! :)

2009. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 30 hetesen volt c:2000, de azt mondta rá az orvosom, hogy ez teljesen oké. Nincs nyitva a méhszáj, csak a méhnyak rövidült meg. Én nem pihenek többet, mint előtte. Ja, és egyelőre farfekvéses a kissrác....
2009. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 21 hetes korom óta 2000-res a méhszájam, ugyanúgy csinálok mindent, mint előtte. Ha az orvosod nem hívta fel a figyelmedet óvatosságra, akkor nincs baj. Most 37 hetes múltam, és talán már most pihenek többet.
2009. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a 25 héttől cx 2100 volt, és dolgoztam egészen a 33 hét környékéig. Akkor is csak a dokim erős ajánlására (konkrétan MEDDIG AKAR MÉG DOLGOZNI???!!!) mentem el táppénzre. Egyébként teljesen jól éreztem magam, és minden napom úgy telt mint azelőtt, hogy megállapította volna a 2100 méhszájat.
2009. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsót kérdezném: milyen munkát végeztél?

Mert én is kirobbanó formában érzem magam,csak a leletemen szereplő adatok láttán gyengülök le teljesen:)

Tenném a dolgom,jönnék-mennék de egyszerűen mindig az rebeg a szemem előtt,h még 4 hetet ki kell húzni...

2009. máj. 7. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem már 13 hetesen is csak ennyi volt, és akkor nekem semmit nem mondott doki, igaz én amúgy is kíméltem magam.De sajnos a 21. hétre ki is nyílt a külső méhszáj egy újjnyira, na ekkor már szólt a doki is hogy állj.Én többnyire fekszem, vagy netezek, néha jövök megyek a lakásban, de a férjem sok mindent megcsinál.De nekem más a helyzet, nekem még nagyon korai.Szerintem neked ez tökéletes.Boldog babavárást.
2009. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem úgy zavartak ágynyugalomra, hogy max fürdeni+pisilni+enni kelhetek majd fel! Bár nekem ami kell egy jó kis szüléshez az elkezdődött. Két héttel később mentem vissza vizsgálatra, és a sok(napi 10óra alvás, ha elkezdtem bármit is, megindultak a fájások, nem erőltettem inkább, és kínomban aludtam) pihi hatására valamicskét javultam, kopkop nem jönnek elő a fájások, annyira, most már kimehetek a konyhába, és egy két apróságot megcsinálhatok, de max 30percben, utána vissza vízszintesbe, hogy ne terheljem a méhszájat. De jó gyerek és bent marad jún végéig:)
2009. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 09.03-as vagyok. Foglalkoztatókat ellenőriztem a megyében. Annyi könnyítést kaptam a munkahelyemen, hogy csak a lakóhelyemen kellett mennem ellenőrzéseket tartani, amikor kiderült, hogy nyílik a méhszájam.
2009. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!