Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha egy nap többször...

Baj ha egy nap többször (5x-6x) van méhösszehúzódásom. Ilyenkor megkeményedik az egész hasam, de nagyon. Ez eltart úgy kb.15-20 mp-ig. Nem korai még? 30 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Kisebb terhességben nem nagy baj, Magne B6-ot szoktak rá adni, de ilyen korban már oda kell figyelni rá tudtommal, mert a méhösszehúzódás már jelezhet valamit. nehogy megijedj, lehet, hogy még ez is teljesen belefér, ezt arra mondom, hogy a Magne B6-ot már egy bizonyos időtől nem szabad szedni, mert elfedheti a tüneteket a simaizom lazító hatása miatt. De szerintem ez több, mint 30 hét után igaz. A lényeg, hogy mielőtt tovább izgulnál, én izgulós fajta vagyok, irány a doki és beszéld meg vele, hogy mi a teendő. Magne B6 vagy valami más, vagy totál belefér a dolog?

Jó babvárást és keményedés mentes napokat!!!!sőt még heteket!!!!

2008. márc. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naponta 10méhösszehúzódás normális,és csak akkor,ha megkeményedik,majd 1 max 2 mély lassú belégzés és kilégzés után el is múlik.A tiedé még belefér,de próbálj meg pihengetni kicsit!Meg lehet 1-2 napig nem ártana 1-1 szem magnézium sem.De baj az még nincs.
2008. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Béres Magne B6-ot szedek napi 3x2 szemet. Köszi a válaszokat.
2008. márc. 19. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat keményedett a hasam,aminek az lett a következménye,hogy a 33. héten megszületett a kisfiam.
2008. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!