Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok, és...

21 hetes terhes vagyok, és hirtelen majd bepisilek érzésem volt és a szeméremdombon fölött hirtelen kidudorodott a hasam. Fájdalom meg görcs se volt. Ez lett volna a méhkeményedés?

Figyelt kérdés
vagy csak a baba "csúszott" le?
2008. márc. 18. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen Ő a babád!:)boldog babavárást
2008. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A baba nem hiszem ,hogy lecsúszik csak mocorog,forog és hát te is beléptél a klubba,ahol megvan a bepisilős érzés.ez csak rosszabb lesz és gyakoribb.Nagyon közel van a babához a hugyhólyag és szeret rajta szteppelni is,így van,hogy wc-zés után is akár 10perc mulva olyan érzésed van,hogy majd be pisilsz.ahogy nő a baby ez megmarad.

A bekeményedést is meg lehet érezni,olyankor a szemérem csont felett kő kemény-nekem is szokott lenni,te a szerencsésebbek közé tartozol ha még csak most kezdődött..nekem már van egy ideje.Ez akkor veszélyes ha nagyon gyakori vagy folyamatos,ilyenkor az orvos emeli a magnézium bevitelt.Ha görcsölsz vagy vérzel azonnal orvos.

Gratula a babádhoz.egy 23hetes kismama

2008. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem a babád taposta a hugyhójadog, nekem is szokta:-) Fura érzés majd bepisilni az ágyban egyik pillanatról a másikra:-)

Akeményedés teljesen más érzés, akkor az egész hasad bekeményedik, és az kellemetlen feszítő érzés.

Semmi baj, ne izgulj, csak táncol a babád:-)

2008. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!