Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lepény a hátsó falon jobb...

Lepény a hátsó falon jobb oldalt magasan van! ez mit jelent? jót vagy rosszat?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ez jót jelent. Akkor lenne baj,ha a lepény a nyéhszájra tapadna. Ne aggódj, nincs semmi baj! Boldog babavárást! 5 hetes kismama
2008. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Ez jóó!Ne aggódj én megkérdeztem a dokit,a mellső falon a veszélyesebb,mert akkor mikor nagyobb a baba a méhszájat is nyomhatja ami veszélyes lehet.....rosszabb esetbe be is varrják,hogy nehogy megszüljön a illető.De ez ritka.Szóval ne aggódj neked jó helyen tapadt.
2008. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem értek egyet az előző válaszolóval teljesen, nekem a védőnő és több doki is azt mondta, hogy általában a mellső falon tapad a lepény, és ez a jó.

De az sem baj, ha a hátsón van, főleg, hogy fent.

A baj akkor van, ha lent van, és takarja a méhszájat, de ez is feljebb szokott kúszni, ahogy nől a méh.

Tehát neked semmi félnivalód nincs:-)

2008. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

A legjobb ami a hátsófalon van, a mellsőfalon is csak akkor baj, ha nagyon lent van (takarja v. ráér a méhszájra-ez álltalában a terhesség előrehaladtával feljebbkerül).

Nekem a mellsőfalon tapad, az első időben túl közel volt a méhszájhoz emiatt véreztem, de ahogy nőt a méhem egyre feljebb került-mára már nem okoz problámát.

2008. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszotokat!Nagyon örülök neki és igy megnyugodtam!Mindenkinek boldog babavárást kivánok!:)
2008. márc. 18. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességmnél volt bajom a lepénnyel,szóval ha valaki tudna róla mesélni az én vagyok.A hátsó fali valóban jobb!!!!Bár igazából teljesen mindeggy,hol a lepény,addig amíg nincs méhszáj közelében!!!!Csak ha méhszájon,vagy annak a közelében van,akkor van jelentősége,hogy első v hátsó fali.Ha méhszáj közeli akkor valóban jobb a hátsó fali,mint az első.Sőt ha valakinek mellső fali,és fedi,v részlegesen fedi a méhszájat,netán vérzést is okoz,annak már a 24.héttől korházban kell feküdnie..
2008. márc. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!