Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizeletemben baktériumot...

Vizeletemben baktériumot találtak. mi a teendő?

Figyelt kérdés

már harmadjára is baktériumot találtak a vizeletben, azonban a hüvelyváladék tenyésztéskor semmi fertőzést nem mutattak ki. ilyenkor mi van??? 26 hetes vagyok, kicsit aggódom, gyógyszert nem kaptam eddig, de tünetem sincs, nem fáj, nem ég, nincs hüvelyi fertőzésem (tenyésztés alátámasztotta, hogy minden oké). de akkor mi a fene van???


előre is köszi

babóóó


2008. márc. 18. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
A hübelyben természetesen sook sok sok sok baktérium van. az lenne a baj ha nem lenne, és nem találtak volna!!! Nyuodj meg és örülj h minden rendben van. Ha valami mégsem stimmel bármivel kapcsolatban, majd az orvosod szól és intézkedik.
2008. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a vizeletben találnak baktériumot, az lehet pl. felfázástól, hólyaggyulladástól. semmi köze a hüvelyváladékhoz.
2008. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre is kell kezelés,hogy ne menjen feljebb.A babának nem lesz baja, de biztos van egy kis baci a hólyagban,igyál nagyon sok folyadékot,és elvileg vizeletedre is kell kapj gyszert.
2008. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha gyógyszert nem kaptál annak lehet az az oka, hogy nagyon kevés van a vizeletedben (pl. 10 az 1 vagy 10 a 2,3)lehet, hogy a doki nem akar ilyen kicsike baci számra antibiotikumot szedetni veled. Azért kérezz rá!!!!A lényeg, rengeteg folyadék, sok citrom, mert az savanyítja a vizeletet és azt utálják a bacik, a gyomrodra egy kis keksz ilyenkor. semmi homeopathiást ne szedj szerintem, a lényeg, hogy állandóan ki legyen mosva és ürítve a hólyagod!!!

Jó babavárást!

Fontos: nagy dolog után mindig mosakodj meg, onnan kapjuk ugyanis a bacikat, imádják a bélbaktériumok a hólyagot, a férjeddel, ha éltek nemi életet, akkor most csak óvszerrel, mert az ondóban is lehetnek sajna, nekik semmi tünetet nem okoznak, észre sem veszik. Nálunk is a férjem volt a hunyó, aztán kikezelték és most negatív. Náluk sajnos lappandva tud később egy prostata gyulladást okozni, így nekik is oda kell figyelni rá és kikezelni sürgősen a dolgot.............ha persze van mit! Egyébként a kórokozó az esetek 80 %-ában az E. coli nevű baci vagy az Enterococcus!

2008. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi csajok! :)
2008. márc. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!