Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthoni cukormérésnél étkezés...

Otthoni cukormérésnél étkezés kezdete után egy órával, vagy étkezés befejezése után egy órával kell mérni? Valamikor egy fél óráig is eszek, főleg délben.

Figyelt kérdés
Kismama vagyok, 36 hetes, 8.0 mmol/L volt a terheléses eredményem, azóta diétázom és magamnak mérem itthon.
2008. márc. 18. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem azt mondta a védőnő, hogy reggel 8kor egyek és ő meg jön 9.30ra mérni.szóval ez másfél óra a reggeli kezdetétől.

kérdezd meg inkább a védőnődet.

boldog babavárást

2008. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Evés befejezése után 1 órával. Az anyagcseréd akkorra már feldolgozza a bevitt tápanyagot.

Sajna én már több mint 2 éve mérem folyamatosan a nagyon alacsony cukrom miatt. Muszály folyamatosan mérnem mert tudnom kell mikor kell ennem különben minden jel nélkül...puff dobok egy hátast.

Üdv. 23 hetes kismama

2008. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is cukros vagyok, evés után 1 órával mérek, 7,1 alatt kell, hogy legyen. Kitartás, már csak pár hét!
2008. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok!!!! Köszi!!!
2008. márc. 19. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!