Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kötelező genetikai uh-ra...

A kötelező genetikai uh-ra csak 3 hét múlva kaptam időpontot. akkor már 21 hetes leszek. nem lesz túl késő?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor csinálták, ráadásul az afp eredmény nélkül.

Mert -akkor- még mindig nem érkezett meg.

Így a kórházban nem is csinálták meg az uh-t-magánrendelésen kellett megcsináltatnom.

2008. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

én is az afp-re vártam, mert csak annak birtokában fogadnak az uh-n.

nem volt túl késő? látta a doki az, amit kell?

2008. márc. 18. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Van már afp eredményed??
2008. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, látni fogja a doki amit kell. Én igazából azért csalódtam, mert azt hiszem nagy elvárásokkal mentem erre a vizsgálatra. Kb. 3 percig tartott az egész, a genetikus orvos elég bunkó volt, igazából meg se mérte a baba hosszát, de adott egy nyúlfarknyi leletet és lezárta annyiban a dolgot, hogy minden rendben van. Az egész olyan volt mint egy futószalagon. Utána kibőgtem magam, mert szinte semmit nem tudtam meg a gyermekemről, és elmentem a szokásos dokimhoz, hogy nézzen ő is meg mindent. Szóval elég csalódás volt volt a vizsgálat.
2008. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindegy,hogy hova mész uh-ra?? miért nem kérsz máshova időpontot? nekem egy kicsit magas volt az afp-m tegnap,ma már gnetikai uh-n voltam,ahol rettentően kedvesek voltak,odafigyeltek rám,és még azt is megmondták,hogy kisfiam lesz!! ja,és minden rendben van velünk!!:) 18 hetes vagyok (szólj,ha kell vm tel.szám..)
2008. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az afp-m tökéletes: 1,4 MOM

az a baj, hogy az eredményre vártam, és miután megjött, csak akkor kértem uh-ra időpontot.

2008. márc. 18. 15:34
 7/8 A kérdező kommentje:
pécsi vagyok, a klinikára van beutalóm. máshova is lehet menni pécsett?
2008. márc. 18. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 3 hete mondta a dokim, hogy kérjek időpontot genetikai uh-ra Pécsre, ápr 3.-ra kaptam időpontot, 1 hónapra rá. Dokim ez miatt minden héten rá nézett uh-on a picire. Én meg Bp-en kértem egy másik időpontot a géndiagnosztika centrumba. 2 nap múlva mehettem. 14.000 Ft volt, de legalább megtudtam, hogy minden ok. Ha érdekel megadom a számukat, vagy a www.gendiagnosztika.hu oldalon mindent megtalálsz. Üdv.: 22hetes kismama
2008. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!