Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes uh-on annyira mozgéko...

16 hetes uh-on annyira mozgékony volt a babám, hogy mire az orvos lefotózta volna mindig kiment a képből. Ha ilyen kis izgága, hamarabb fogom érezni a mozgását, mint 18 hét?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de azt hiszem attól is függ, hogy a hasfalad mennyire vastag, ill. azt mondják, hogy általában a vékony alkatúak hamarabb megérzik, de nem tudom ez mennyire igaz.

Én 17 hetesen kezdtem érezni (és vékony alkatú vagyok).

2008. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! :) nekem is ficánkolós babám van, a 12 héten csinálta ugyanezt az UH-n :). és igen, hamarabb éreztem a mocorgást, a 15 héten mozdult meg. szerintem neked is hamarosan beindul a buli odabent :).

26 hetes mami

2008. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15 héten éreztem először a mozgását,és a 16.héten a doki nem tudta megvizsgálni.De csak azért,mert nyomta az UH fejjel a pocim,és azóta rájöttem,hogy a kis béka nem viseli el,ha valami egy picit is nyomja a pocimat,és elkezdi rugdosni.Amúgy nagyon sokat mozognak ebben a korban egész nap,csak te nem érzed,mert még nagyon gyenge.
2008. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, állandóan ugribugrizik a z UH-n, de fentebb 1rtam is egy kérdést, mert holnap kezdem a 20.hetet és nem érzem még a a baba mozgását, pedig vékony vagyok.
2008. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!