Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elment vajon a nyákdugóm? 24...

Elment vajon a nyákdugóm? 24 hetes terhes vagyok. Ujjbegynyire kinyílt méhszájjal. Sokszor szokott folyásom lenni.

Figyelt kérdés
Tegnap 1cm körüli fehéres nyálkás valamit láttam a vizeletemben. Lehetett egy nagyobb folyás v elment a nyákdugóm? Volt már nektek hasonló? Segítsetek kérlek. Csak holnap megyek dokihoz de meg vagyok ijedve.
2009. máj. 4. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Szia.A nyákdugó az véres.Neked az volt?Ha úgy gondolod,lehet jobb ha ma felmész a dokihoz,inkább feleslegesen.Nem?26hetes km.Szorítok.
2009. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen kocsonyás szerű volt,akkor lehet,bár az tovább szokott távozni,főleg ha szülés előtt állsz!Szólj az orvosodnak mindenképp,de ha nincs semmi más tüneted,görcsölés vagy bármi panasz,akkor lehet csak folyás volt!A nyákdugó darabos,olyasmi,mint az aloevera belseje!Remélem még nem az volt,mert az még nagyon korai lenne!Sok szerencsét és remélem nincs baj!!!
2009. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vav22 ***** válasza:
100%
Én még nem szültem, 25 hetes vagyok, de régóta olvasom a a fórumot és sokan írták, hogy nekik nem volt véres. Szóval ez változó. Szerintem ha érzed hogy mozog a pici, nem görcsölsz, nem vagy rosszul, akkor pihenj nagyon sokat és ráérsz holnap elmenni.
2009. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az 1 cm körüli még csak nem is számít nagyobb folyásnak, remélem a doki is megnyugtat!
2009. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lementem este dokihoz mert az enyém ma fog csak rendelni. Azt mondta minden rendben van hál istennek. Bár szerinte nincs is nyitva a méhszájam. Megvallom inkább bízom azért a saját orvosom diagnózisában, úgyhogy alig várom, hogy mehessek este hozzá. Hál istennek a kisfiam aktívan mozog!
2009. máj. 5. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!