Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai uh vizsgálatot az...

Genetikai uh vizsgálatot az AFP-vel kb. egyidőben szoktak végezni?

Figyelt kérdés
A 12 hetes uh-n kaptam időpontot, hogy mikor menjek legközelebb, de igazán senki sem mondta, hogy akkor melyik vizsgálat következik. Megcsináltathatom vajon a kettőt egyidőben?
2009. máj. 3. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
16 hetesen lesz az AFP és amikor annak megvan az eredménye, akkor van az uh.
2009. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az afp eredményét vinnem kellett az uh-ra.
2009. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most kissé meijedtem, én most szerdára kaptam időpontot, és akkor kezdem pont a 18. hetet. AFP-n még nem is voltam, azt hittem, ezt az időpontot talán arra kaptam.
2009. máj. 3. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Az afp-t jó lenne mielőbb elvégeztetned, mert azt hiszem a 16-18 hét között tudják levenni az ehhez kellő vért. Ezután következik az uh.


1 kismami

2009. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. máj. 3. 22:53
 6/7 anonim válasza:
A vérvétel a 16. héttől a 16+6. napig a legjobb,az ultrahangra meg utána kell menni az eredménnel együtt.Nekem pl.időpont hiány miatt csak a 21.hét végére kerűl sor az ultrahangra.
2009. máj. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A 06:06-os vagyok.A védőnőd amúgy meg mindent be kell,hogy írjon a kiskönyvedbe és a vérvételhez beutalókat ad.
2009. máj. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!