Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hetunk vegen vagyunk....

10. hetunk vegen vagyunk. Tegnap este nagyon eget a gyomrom pedig se sokat se fuszereset nem ettem. Mitol lehetett?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

A gyomorégés terhesen teljesen normális.Vegyél be magne b6-ot

2008. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesen sokszor ég a gyomor,ez a terhességi reflux.Szerintem a magne b6 nem fog segíteni a gyomorégésen,inkább rágjál rennie-t.Ha sokszor és erősen ég,akkor irassál savcsökkentő gyógyszert,mert a sok sav felszívódási problémát okoz,és nem kap a baba megfelelően tápanyagot.
2008. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az első időszakban nekem is nagyon égett a gyomrom kb. a 12. hétig nekem beváltak a következők: háztartási keksz, banán, hideg tej! Ha pedig nagyon rossz volt Rennit szedtem én is! Boldog babavárást 33. hetes kismama
2008. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem kb. a félidőtől sok a gyomorsavam! Beszéltem az orvosommal és azt tanácsolta próbáljam ki a rennie-t! Általában fél szemet szopogatok el, de van hogy naponta többbet is kell. Nagyon rossz érzés, de az adott pillanatban segít a rennie.

A magne b6-nak szerintem semmi köze a gyomorsav csökkentéshez. Az akkor jó, ha görcsöl az ember. A méhe vagy a lába....stb.

2008. márc. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!