Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e vmi baja a babámnak?

Lehet-e vmi baja a babámnak?

Figyelt kérdés
A terhességem alatt 2szer is bővebb hüvelyfolyást észleltem,ez még nem is lenne baj,de majd megőrültem,mert viszkető,égő érzést éreztem.Voltam dokinál,hüvelykenetet vett és negatív.Azt mondta minden oké,terhesség alatt elő szokott ez fordulni mert gyengébb ilyenkor az immunrendszerünk és majd elmúlik.Elmúlt,de nem írt rá fel semmit.Remélem nincs baja a babámnak.22 hetes kismami
2008. márc. 15. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az orvos megvizsgált és negatív lett az eredmény, akkor nincs semmi baj. Ha nem bízol benne, felkereshetsz egy másik orvost is, hogy megnyugtasd megwed. Bár igaza van, a folyás természetes dolog a terhesség alatt, a babának semmi baja nem lehet tőle.
2008. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia !Nekem is volt ilyen.Nekem is azt mondta hogy gyengébba z immunrendszer és jobban fennáll akár a fertőzés veszélye is.Ezért nekem a kanestent ajánlotta.Bevált.Ha zárt a méhszájjad a babádnak nem lehet baja.Ha viszont nyitva vagy nála is fenn áll a fertőzés veszélye.
2008. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, én két nap alatt elmulasztottam kamillázással. Doki szerint semmi bajom nem volt, a terhesség ilyen, felborulnak a dolgok.
2008. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!