Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesen mekkora a...

10 hetes terhesen mekkora a méh nagysága?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én holnap leszek 10 hetes! :)

A baba kb 3-3,5 centi lehet szerintem, de holnap megyek dokihoz ha érdekelmajd még írok utána! :)


Szerintem a méhünk még ugyanakkora, max a súlya több, mert megvastagodott fala....

De ez csak tipp, holnapmegkérdezem :)

2011. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Várom.
2011. okt. 11. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. női ököl nagyságú, nőtt is és a formája is változott pici körte alakról kerekebbre. Vastagabb és puhább is. Ez nem tipp, a harmadik babámat várom. :)
2011. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt mondta a dokim tegnap, hogy igen nőtt!Megvastagodott a méhfal körbe (így kerekebb lett) és sokkal puhább készül hatalmas növekedésre!De még a babócáknak van helyük bőven nőni, még nem töltik ki a belső helyet!Szóval nem a baba miatt lett nagyobb!Nekem a pocaklakóm 3,26 cm volt tegnap (9+6 hetesen), és nagyon aktív volt!Rúgkapált folyamatosan! :)


Boldog babavárást! :)

2011. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!