Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen is lehet "fel"tusolni?

Terhesen is lehet "fel"tusolni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy terhesen is élvezhet e belém a párom, és nem káros-e a babának, ha a hüvelyembe feltusolok kimosni a végterméket?
2011. okt. 10. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne "tusolj fel" se terhesen, se máskor.
2011. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
De egyébként nyugodtan beléd élvezhet.
2011. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan beléd élvezhet, de kitusolni nem kell és nem is szabad.
2011. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
miért akarnád kitusolni??
2011. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

jó esetben csak peteéréskor van nyitva a méhszáj igaz??


na te most terhes vagy akkor jó esetben be van záródva ott minden védi a babát a tested ezerrel,plusz a hüvely egy lapos ráncos valami nem egy merev cső amit ki lehet mosni maradéktalanul,főleg nem tudsz feltusolni 10cm-re.

2011. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kitusolni azért szoktam, hogy ne fojjon ki! Nem szabad? Akkor ne csináljam? Tudom, hogy teljesen nem lehet, de ha az ujjammal felnyúlok, plusz tusoló, akkor sikerül kimosnom!
2011. okt. 10. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor maradjunk annyiban hogy most csak kívülről mosakodj inkább többször minthogy megsérts ott valamit aztán feküdnöd kelljen mert valami gond van a méhszájjal mert akkor szabad az út bármilyen fertőzésnek és az már megy a babáig.

ilyenkor úgyis nagyobb a fertőzési hajlam.

2011. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Rendben, akkor kivülről, többször! Még egyszer köszönöm!
2011. okt. 10. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én felkelek,hamarabb kifolyik a nagy része mint h elérjek a tusolóig.

de az ujjaddal megsértheted a hüvelyfalat(nem csak most mikor terhes vagy) és az jó kis fertőzés is lehet akár...

2011. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
huvelyt oblitteni nem szabadna nem terhesen sem, mert az ott levo mikroflorat felboritod, aztan meg jonnek a fertozesek, a laktobacilusokrol manapsag nem veletlenul irnak annyi helyen
2011. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!