Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas lett az AFP-m már...

Magas lett az AFP-m már 3-szor voltam uh-n azt mondták minden oké de akkor miért hívnak még vissza kontroll uh-ra, és miért nem küldenek el magzatvízvételre?

Figyelt kérdés
2008. márc. 14. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem a kockázat miatt.Lehet nem olyan vészesen magas, és lehet az életkorod sem indokolja, de biztosak akarnak lenni,hogy ne szúrkáljanak feleslegesen.A magzatvízvételnek sok veszélye van, de igaz sokaknak ad megnyugvást.

Én azt mondanám,hogy ezért, nincs indok szúrkálásra, de ellenőrizni kell,de sztem kérdezd meg az orvosod.

2008. márc. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magas afp-vel azért nem szoktak magzatvízvételre küldeni, mert az a nyitott gerinc kockázatát növeli, ami uh-val kimutatható. Nem véreztél terhesség alatt? az is növeli az afp-t
2008. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi van veletek azóta? Minden rendben? Nekem is magas lett: 3,8 és nagyon aggódok! :((
2011. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!