Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 19. heti uh-on: egy kicsit...

A 19. heti uh-on: egy kicsit több a magzatvíz. Minden más teljesen tökéletes. A dokim (1. klinikán, genetikus) gondolkozott, hogy nézzük-e, végül arra jutott, hogy nézzük meg, legyünk nyugodtak. Megcsináltassam a magzatvízvételt vagy ne?

Figyelt kérdés

Nem tudom kell-e, félek egy kicsit. Szerintem nincs rá szükség, tudom minden rendben van, miért ne lenne? 27 éves vagyok és a párommal együtt mindketten teljesen egészségesek.

Aki volt mondana tapasztalatot ezzel kapcsolatban! Mi legyen? Köszi :-(((


2008. márc. 14. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!!

Nekem a 18. heti genetikai Uh-on mondta a dokim, hogy több a magzatvíz,de nincs jelentősége,attól is lehet ha előtte üríti a vizeletét.Nekem afp miatt kellett plussz genetikai központba menni,és akkor már(20. hét )jó is volt a magzatvíz mennyisége.Én az afp-vel is már eldöntöttem a párommal,nem hagyjuk magunkat feleslegesen szúrkálgatni,mert minálunk is amúgy minden rendben van.Én ellene vagyok, DE VISZONT: ha Te mint jövendőbeli anyuka így megnyugszol, jogod van hozzá,de sztem azért jól gondold át a pároddal.Nem veszélytelen,de sokszor sokaknak segített.Azt viszont tudom ,én nem vállaltam volna be.De ez én vagyok,szerencsére nekem nem kellett tovább mennem, menj el a tanácsadásra, és meglátod mit mondanak,lehet ott már mint nekem , rendben lesz a magzatvíz, és nem is kell szúrni,nagyon szorítok, és remélem sikerül jól döntened.

28 éves kismama

2008. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok, még annyit, hogy én is azon a klinikán voltam, és UH volt.
2008. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :-)))
2008. márc. 14. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is mennem kell bár minden ok kivéve hogy az afpm 0.74lett.Én hallottam hogy van kockázata a szúrásnak és nem is fogom alávetni magam szerintem a babánál mindent rendben találtak a genetikai uhn.
2008. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is több a magzatvíz.Amikor megtudtam,eléggé bepánikoltam,de szúrást nem akartam.Elmentem 4d-re ott is mondta a doki,hogy több a magzatvíz,de a babával minden rendben.Nézett vagy 25-30 percig.Aztán ismét mentem a saját dokimhoz aki azt mondta hogy nem kell aggódni,nem fogunk semmiféle plussz vizsgálatot kérni,mert a baba rendben van,és a több magzatvíznek rengeteg oka lehet.Pl:cukor(nálam ez volt az ok:(,vagy épp akkor pisilt a baba,de vannak olyan babák is akiknél minden ok,és következmény nélkül egyszerűen több a magzatvíz,ki tudja miért,de attól függetlenül még semmi bajuk.És az esetek 60/-ban tán sosem derül ki,miért is volt több az a magzatvíz...Nekem ezt mondta a dokim,engem megnyugtatott.Bár én erősködtem,hátha kellene még vmi plussz vizsgálat,nemám baj van,de a doki azt mondta értsem meg,hogy SEMMI baj nincsen.
2008. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!