Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állítólag nagyon jótékony, ha...

Állítólag nagyon jótékony, ha beszélünk a babához. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Mesét? Mondókát? Vagy csak úgy általános dogokat?
2008. márc. 13. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudok,hozzá beszélni,hiszen azt érzi,amit én.Maximum rászólok,amikor már nagyon rugdos,hogy most pihenjen egy kicsit,meg viselkedjen rendesen:)De inkább simogatni szoktam.De van,aki énekel neki,van aki mesét mond...Neked kell érezni,hogy mit szeretnél.
2008. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én általában a napi dolgokat meséltem neki .Hogy apa dolgozni van,mire hazaér finomat főzünk neki,stb.De a második babámnak nem fogom ennyit jártatni a számat mert olyan cserfes csajszim lett hogy 2éves létére kibeszéli a tehénből a borjút is. :)
2008. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A babák hallanak 5 honapos kortol. és érzi is ha beszélsz hozzá tehát beszélgethetsz vele mindenről.
2008. márc. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egész egyszerűen csak szeretgesd :)
2008. márc. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeretgesd, de aranyos, nekem is ez jutott eszembe először. Igazából , én nagyon sokat beszélek hozzá, szoktam mesélni és énekelni is. Eleinte furcsa, de aztán meg lehet szokni. Főleg akkor beszélek hozzá, ha érzem, h mozog. Sokszor reagál, játszom vele, tányért, papírt, távirányítót teszek a pocakomra, és mondom, h keresse meg, hol van. Ha megtalálja, rúg alatta. Hihetetlen. :)

Imádok vele kommunkikálni, főleg, hogy egyedül vagyunk napközben itthon.

:)

puszi:

34 hetes kismama

2008. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is mindenfélét mondok neki, a napi teendőknél mindig elmondom épp mit csinálunk, főleg ha mocorog is,akkor ha tehetem a kezem is a hasamon és úgy beszélek.Zenét szoktam neki betenni,van kimondottan babazene,meg van egy jó oldal lehet ismered egyszervolt.hu ott sok mese,mondóka zene van.

Boldog babavárást!

2008. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem van egy kutyám és vele is szoktam "beszélgetni", ha csinálok valamit mondom mit csinálok és miért, most hogy 20hetes terhes vagyok már kettejüknek mondom és mióta tudjuk a nemét is a nevén szólítjuk mindig.
2008. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mond neki, hogy mennyire várod, énekelj neki! Szülés után megismeri a hangodat!

24.hetes kismami

2008. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!