Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit ajánlotok Győrben jó orvost?

Kit ajánlotok Győrben jó orvost?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhes vagyok. Szakmailag nagyon jó kell hogy legyen.
2008. márc. 13. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én dr. Papp Zsolthoz járok magánrendelésre. Nála szültem a kislányomat is, és most a második babánkat is nála szeretném. Én meg vagyok vele elégedve. UH van a rendelőjében, ami sztem nagy előny. Alapos, mindent meg lehet tőle kérdezni, és emelett kedves. A szülésnél tökéletesen mellém állt, hihetetlen erőt és önbiztalmat adott. Én csak ajánlani tudom.
2008. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is Dr Papp Zsolthoz járok!! Meg vagyok vele elégedve nagyon, egy tünemény!!!Nagyon kedves mindenkihez, bármi bajod van elmondhatod! Igaz, nagyon nehéz hozzá gyorsan időpontot kapni, de ha baj van, akkor mehetek! Én csak ajánlani tudom!!
2008. márc. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én DR. Drozgyik Csabához járok, nagyon rendes, és sokaktól hallottam, hogy talán Győrben empatikusabb, és szakmailag hozzáértőbb orvost nem is találhattam volna.

Egy 15 hetes kismama

2008. márc. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Dr Nagy Zoltánhoz járok!Nagyon figyelmes,mindig mindenre odafigyel!Volt már,h eszébe jutott valami, amikor eljöttem tőle,és felhívott!A sógornőm szeptemberben szült nála.Nem ment el nyaralni, az utolsó hetekben 2naponta behívta,akupresszúrázta, s ha pár napig nem jelentkezett, akkor felhívta,h hová tűnt?Ja!A végén egy vizsgálatért sem fogadott el pénzt!
2008. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a Vajda Attilához járok.nagyon rendes megbizhao és nem drága
2008. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!