Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ülőmunkát végző kismamák!...

Ülőmunkát végző kismamák! Milyen érzés dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, éreztek hasfeszülést, puffadást, hasonlót? Ha sokat ültök, nem mocorog többet a baba? 22 hetesek vagyunk, még dolgozom és igazából jól érzem magam, csak a hasam fájdogál néha a sok üléstől. Persze felállok meg minden, de azért nem mindig kényelmes. Ez normális? Nektek is van ilyen?
2009. ápr. 27. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ülő munkát végzek, nekem is fájdogál egy picit a hasam utána, és jobb felállni. Meg a hátam szokott még fájni. 18 hetes vagyok. De mi lesz még később ?? :)

2009. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg! A hátam is fáj, de mondjuk az nem izgat. Sőt, most hogy így jobban belegondolok, a derekam is fáj és a lábam is! :-) De azért jó, hogy dolgozhatok még, bár biztos otthon is jó lenne! :-)

Jó munkát és kellemes pocakosodást!!!

2009. ápr. 27. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen panaszom nincs és nem is volt, 30 hetes vagyok. Annyi a probléma, hogy már oldalt kell ülnöm az asztalnál mert a hasamtól nem férek el szemben.. :)
2009. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jó Neked! Akkor már nem sok van hátra! Könnyű szülést kívánok!
2009. ápr. 27. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 24 hetes vagyok,de nekem nem kényelmes az irodaiszéken ülés!Folyton helyezkedem mint a sajtkukac,a babóm is gyakrabban és erősebben rugdos olyankor!Lehet neki sem kényelmes a testhelyzet.A hátam is szokott fájni,és ha hosszú ülés után felállok nyilall a hasam alja.

Kellemes babavárást Mindenkinek!

2009. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 28hétig dolgoztam, szerencsére. Hát a széket a lehető leg alacsonyabbra kellett állítani, plusz annyira lazítani a támlán, hogy elég hátra tudjak dőlni. Így mind a ketten jól éreztük magunkat a manóval.

A "rohangálás" az vicces volt, mert huzamosabb ülés után elég rossz volt felállni.

2009. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sorstárs, 22. hétben. Ma nem értették a külföldi kollegák a konferenciabeszélgetésen, miért halkultunk el. Mozgott a hasam!!! :-)))


Nekem is fájdogál a hátam, de nem vész. Ma viszont stresszes napom volt. Idáig a legrosszabb és a vállam is beállt. Be vagyok tojva, hogy fogom kikezelni?? Az én vállfájásom azelőtt maga volt a pokol!


Az ülés elmenne, de nagyon elfáradok nap végére. Heti 2x itthonról dolgozom. Így könnyebb. Holnap tuti fix nem megyek be! Szerintem normális egyébként. Azt mondják ilyentájt borul fel a test egyensúlya. Elkezdtem kismama jógázni, nekem nagyon bejött.

2009. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De jó, hogy írtatok még! Mindenkinek kitartást!!! :-)
2009. ápr. 28. 06:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!