Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha kevésbbé vagyok rosszul?

Baj ha kevésbbé vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
6+1 hetes terhes vagyok és eddig volt hogy nagyon rosszul voltam de volt hogy épp csak émelyegtem, viszont ma mintha nem is lennek terhes! Normális e?
2011. szept. 29. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam úgy volt a dolog, h szintén 6 hetesen kezdődtek a rosszullétek, hol jobban, hol kevésbé émelyegtem! Ez teljesen normális, hogy ingadozik a közérzeted! Arra figyelj oda, ha már több napja egyáltalán nem érzel semmi émelygést, hányingert stb., előtte pedig volt! Azt mondják, ha van rosszullét a vetélésnek is kevesebb a valószínűsége! szóval nem kell ezen még aggódni, de azért figyelj oda magadra nagyon!

2011. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Igen normális,nálam is ez van,most 10+3 hetes vagyok,és semmi tünet,azon kívül,hogy feszül a mellem.

De ha nagyon izgulsz,menj el a dokidhoz egy UH-ra.Én is ezt csináltam,és megnyugtatott,hogy minden rendben.

2011. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél vannak tünetek. Nekem 2 terhességemnél semmi sem volt. A harmadiknál (ami a középső volt) hánytam 4 hónapig.
2011. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én egyánltalán nem voltam rosszul.Azóta lassan 2 éves a lányom...Nem mindenkinél egyforma.
2011. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki egyáltalán nem volt rosszul, az nagyon szerencsés, de teljesen más tészta! Itt már rosszul volt a kérdező, és ha a rosszullét teljesen elmúlik egyik napról a másikra, akkor abból lehet gond is!
2011. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen azt sem tudtam,hogy terhes vagyok.Kimaradt,de a teszt nem mutatta ki.Majd később 8-9 hetesen már ájuldoztam,meg sok kaját kívántam,ill soktól megundorodtam.Nincs ott semmi gond.Nyugi,nem lehetsz állandóan rosszul.Nem vagy álmos?Mert én állandóan aludtam volna:)
2011. szept. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!