Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhes vagyok,...

34 hetes terhes vagyok, ilyenkor már lehetnek méhösszehúzódások?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka arra ébredtem hogy kicsit fáj a hasam. Olyan mensi görcs szerű volt, de nem volt erős, csak éreztem. Nem volt vérzés, a babóm is elkezdett mocorogni, azóta se éreztem. Szerintetek lehet hogy már méhösszehúzódás volt?Köszi a válaszokat előre is
2008. márc. 13. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezek már lehetnek jóslófájások,ami még egyáltalán nem azt jelenti,hogy hamarabb fog megszületni a pici.

Nekem nincsennek ilyenek vagy csak nagyon ritkán.

Az orvosom a 35. héten kérdezett rá,hogy vannak e ilyen jellegű fájásaim meg haskeményedések.Azt mondta,hogy már lassan azért kellene éreznem ezeket.

Ne aggódj, pihenj egy kicsit többet.

2008. márc. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt még elfelejtettem írni,hogyha nem erős a görcs és nem tart sokáig akkor normálisnak tekinthető.
2008. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem erősek és nem tartanak sokáig. Kb olyan 10 másodperc volt, és az igazi mensi görcsös fájdalomnak a közelébe se ért, csak mivel már rég nem volt ilyen persze hogy az ember egyből megérzi.
2008. márc. 13. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy azok voltak, én először a 33. héten éreztem először, de többször egymás után. A méhed lassan neked is készül a nagy napra, ez természetes. Nekem a dokim még több MagneB6-ot javasolt, biztos ami biztos.
2008. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!