Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hettol lehet tudni...

Hanyadik hettol lehet tudni hogy fiu lesz vagy lany? Mikor kezd el noni a hasam?

Figyelt kérdés
10 hetesek vagyunk!!!
2008. márc. 12. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 18-ik héten mondta meg a doki,hogy kisfiú.Egy héttel elötte is voltam UH-on,de akkor még inkább nem mondott semmit.A has növekedése változó.Nálam 19 hetesen feszülős felsőben még nem vették észre.Néhányan néztek,hogy terhes vagyok,vagy csak híztam picit,de nem kérdeztek rá,mert nem lehetett megállapítani.20 hetesen már mindenki látta!:)Van egy oldal,ott hétről hétre meg tudod nézni kinek mekkora volt a hasa.

[link]

Én betettem a könyvjelzők közé,mert gyakran megnézem!:)

Jó nézelődést és boldog babavárást!:)

2008. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nekem a 12. héten megmondták, hogy kisfiú, mert a kórházban a nyakiredő vizsgálaton átváltottak 4D-re és eggyértelműen mondta, hogy ő egy igazi kis fiúcska lessz :oD

Szerintem a hasnövekedés attól függ, hogy milyen a testalkatod.Nekem a hasam nagyon lapos volt és hetente készítünk fotókat a változásokról tisztán látszik, hogy a 8. héten már van egy ici-pici kis dudorka.De igazán a 12. héttől gömbölyödött.Barátnőmnek hurkásabb pocija volt és neki később látszott, viszont mostmár jobban látszik neki mint nekem.Egész másképp fest mint én...Nagyon különbözőek vagyunk...

18 hetes kismami

2008. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 18. heti uh-n mondta a dokim, hogy minden bizonnyal kislányt várunk. Ezt két héttel később a 4D-n is megerősítették.

A pocakom nekem szinte azonnal nőni kezdett, már a 8. héten nem fértem bele a nadrágjaimba. Valószínűleg azért, mert egyrészt nincs széles csípőm, másrészt sportolóként mindig kockás hasam volt, így rögtön meglátszott. Az is igaz, hogy eleinte csak én vettem észre, na meg azok, akik közelről ismertek, mert az átlagnál vékonyabb lévén még 12 hetesen is csak úgy néztem ki, mint a legtöbb nő, enyhe kis pocival. De számomra ez is látványos volt, mert teljesen átalakultam pillanatok alatt.

Egyik barátnőm, akinek szélesebb csípője van és általában véve is puhább, nőiesebb formája, mint nekem, még 4 hónapos terhesen sem látszott kismamának. Szerintem ez abszolút alkati kérdés.

2008. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az irodalom szerintm 16. hét után tudják megmondani, hogy fiú vagy lány, ha megmutatja.

Nekem a 18 hetes uhon mondták, hogy kislány, most a 26 hetesen nem mutatta meg magát..

Nekem a 10. héten kezdett nőni a pocim , aztán egy darabig ott stagnált, és a 20 hét után nőtt megint látványosan. Azóta néha én is megálloka tükör előtt, hogy basszus, mekkora pocim van:-)

27 hetes kismama

2008. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 17hetesen monták meg 2D UHon,hogy fiú.Most 20hetesek vagyunk és nekem már szép nagy a pocim.Kb 14-16hetesen már kerekedett.Attól is függ milyen alkat vagy.Sógornőm ikreket várt és nem volt hasa,a lányok teljesen beilleszkedtek a medencéjébe:-)Boldog babavárást!!
2008. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a 12. héten mondták meg, hogy kisfiú és kb akkörül kezdett el nőni a pocom. 18 hetes kismama
2008. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!