Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon köhögtet a torkom, 37...

Nagyon köhögtet a torkom, 37 hetesen ez jelenthet problémát a babára vagy a terhességre nézve? Házilag mivel tudom kezelni a torokfájást? Holnap megyek dokihoz?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

langyos mézes tej,elsőre furán hangzik, de nem is olyan rossz, és bevált.

Lehet még szegfűszeget szopogatni,na az furább ízű,vagy csak egyszerűen sok mézzel citromos tea.

2008. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hársfatea, kamillatea mézzel citrommal. Köhögésre Stodal szirup (homeopátiás, terhesen is szedhető).
2008. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr Theiss lándzsás utifű,ha van otthon,azt is lehet szedni
2008. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. A Mézes teát ittam eddig is, a pergelt cukros tejet is, de azt hallottam a tej ilyenkor nem jó. Nem tudom mi az igazság, de megpróbálom a mézes tejet is, a tea mellett. Mégegyszer köszi. Remélem használ már valami :-)
2008. márc. 12. 16:48
 5/6 A kérdező kommentje:
...és köszi a teatippeket. Nem tudtam ilyenkor melyik teát lehet inni és melyiket nem.
2008. márc. 12. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Sós vizes gargalizálás. Tutira bejön!
2008. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!