Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem baj ha még néha...

Ugye nem baj ha még néha hason alszom? 16 hetes 4 napos vagyok. Ha nem jó a babának azt úgyis megérzem, nem? Már másfél hete érzem hogy mozog (nagyon enyhén és csak néha)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A nem kényelmetlen neked, akkor szerintem a babának se árt.
2009. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


nyugodtan feküdj úgy. Ha szeretsz hason feküdni , azért egy kispárna vagy terheskispárna jó szolgálatot tehet a hasad alatt! Elméletileg a babódat nem "nyomhatod" össze, histzen a méhet kitöltő magzatvíz összenyomhatatlan ; de azért próbálj kicsit forogni is néha! ( a vérkeringés miatt)

2009. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm! Egyfolytában forgolódok :) De imádok hason aludni. Egy kispárnát szoktam a lábam alá tenni mikor felhúzom. Ha nem akkor a hasamhoz teszem a párnát :)
2009. ápr. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!