Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet venni olcsó, de...

Hol lehet venni olcsó, de csinos kismama ruhákat Budapesten?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz be 1-két aukciós oldalra mint pl. vatera,teszvesz! Használtan és újonnan is kaphatsz ruhákat,és még csak el sem kell menned érte! Én is ott vásároltam,és jók!
2008. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én vettem a Corában is jó dolgokat, de egy sima butikban is sok jó felsőt lehet kapni, ugyanis a mostani divat nekünk kedvez! Már 1-2000 Ft-ért is vettem cuccokat, de direkt nem kismamaboltban, mert ott minden sokkal drágább. Egy sima kínaiban is sokszor találni megfelelő ruhákat, olcsón.

22 hetes kismama

2008. márc. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

Én pont tegnap voltam egy csajszinál, ő varrja a cuccokat. Nadrágok, felsők, övek, kosztümök. Viszonylag (üzlethez képest fel árban. Pl. gatya: 4-5 e, az öv 1300. Ha kell priviben írj, és elküldöm a számát. Egyébként a 11 kerben van.

2008. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!