Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhességnél lehet...

6 hetes terhességnél lehet házaséletet élni? Nagyon félek, mert volt már egy vetélésem, és nem igazán merek házas életet élni.

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
miért nem kérdezed mega dokidat, de szerintem ezt most hanygoljátok, főleg, hogy volt egy vetélésed
2008. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a dokit kérdezd. Van akinél semmi gond a szex-szel a terhesség alatt, van, akinél vérzést okozhat.
2008. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is inkább hanyagoljátok most a szexet,de tényleg az a biztos,ha megkérdezed a dokidat,de szerintem ő is azt fogja tanácsolni,hogy ne.....
2008. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is várj,nekem korábbi vetélés miatt nem lehetett,majd csak a 12. hét után, de inkább kérdezd meg.
2008. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosom és védőnőm szerint szabad sexuális életet élni, de ha egy picit is fáj, vagy már akár pár csepp vér van, akkor csak a 12. hét után. Mi kibirtuk, sőt mivel mindig álomkóros és rosszul voltam, igy annyira nem is esett nehezemre. a 12. hét után majd bepótoljátok! :-)
2008. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 vetélésem volt a 3.ra sikerült a terhesség de az a 9 hónap SZIGORÚAN!!!!SZEXMENTES volt (és így is 2 hetet korházban feküdtem mert bevéreztem
2008. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!